BİZ KİMİZ

Karya Bilişim

2008 Yılında kurulan Karya Bilişim, BT hizmet sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş deneyimli kadrosuyla, BT alanında endüstri standartlarını referans alarak yönetişim yapıları ve sistemleri kurmayı hedefleyen kurumsal şirketlere bilgi güvenliği, iş sürekliliği, BT hizmet yönetimi konularında danışmanlık, denetim ve eğitim hizmetleri verirken yönetişim, risk ve uyum konusundaki yazılım ihtiyacını görerek NSS GRC yazılımını geliştirmiştir. 2022 itibariyle yazılım şirketi olarak faaliyetini sürdürmektedir.

OPET-Karya işbirliği ile KosGeb projesi olarak geliştirilen NSS GRC yazılımı ilk sürümü ile 2018 yılında OPET «IDC – Best IT Governance Project of the Year in Türkiye 2018» ödülünü kazandı.

Maraş Teknokent’te bulunan Karya yazılım ekibi, müşterilerimizin geri bildirimleri, önerileri ve sektör ihtiyaçları doğrultusunda BT süreçlerine en yüksek katkıyı sağlamak hedefiyle yazılımı geliştirmeye devam ediyor.

Sektöründe öncü danışmanlar, denetçiler, stratejistler ve yazılımcılarla, firmanıza değer katan ürünler ve hizmetler sunuyoruz.

Opet Borusan Cat Borusan Çelebi intertech Odeon Omsan Lojistik New/Gen Patchwork